Çöp toplama ve temizlik araçları kamerayla takip ediliyor
Pendik Belediyesi, akıllı sistemleri ilçe içerisindeki günlük hizmetlerde kullanmaya devam ediyor. Çöp toplama ve temizlik araçlarına yerleştirilen kamera sistemleriyle konteynerlerin boşaltılması ve araç takibi yapılıyor.
Çöp toplama ve temizlik araçları kamerayla takip ediliyor
Pendik Belediyesi, akıllı sistemleri ilçe içerisindeki günlük hizmetlerde kullanmaya devam ediyor. Çöp toplama ve temizlik araçlarına yerleştirilen kamera sistemleriyle konteynerlerin boşaltılması ve araç takibi yapılıyor.