YENİŞEHİR MAHALLE MUHTARI AYSUN GÜLER
SEÇMENİNE TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI
31 Mart 2024 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerinde yeniden seçilen
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu'na, Pendik'imizin Belediye Başkanı Sayın Ahmet Cin'e, tüm belediye meclis üyelerine, görevine devam eden ve yeni seçilen Mahalle Muhtarlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.
Benimle beraber sabah akşam çalışan ilk önce ailem, yakınlarıma eş ve dostlarıma, bana tekrar oyları ile görevime devam etmemi sağlayan Yenişehir mahalle komşularıma çok teşekkür ediyorum.
Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum..”
AYSUN GÜLER
YENİŞEHİR MAHALLE MUHTARI