Başkan Ahmet Cin yaptığı konuşmada "5 yıllık süre zarfında yapmış olduğumuz projeler ve yatırımlarla İstanbul'da en fazla yatırım yapan belediyelerdeniz.
Şimdiye kadar 404 projemizi hayata geçirdik. Devam eden işlerimiz var. Şimdi yeni dönemle ilgili çalışmalarımıza başladık.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayımız Sayın Murat Kurum ile Pendik hususunda görüşmelerimiz oldu. Şimdi yeni işler zamanı." ifadelerinde bulundu.