ÇINARDERE SEL OLDU MURAT ŞAHİN’E AKTI

ÇINARDERE SEL OLDU MURAT ŞAHİN’E AKTI Alpi Diş Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı MHP Milletvekili Adayı Murat Şahin’in çocukluk ve ilk gençlik yıllarının geçtiği Çınardere Mahallesinde geleneksel hale getirdiği sokak iftarına; çoluk çocuk – genç – yaşlı – kadın - erkek binlerce kişi katıldı. Mahallenin merkezinde yer alan Ayazma Caddesi doldu taştı. İnsan seli Murat Şahin’in yüreğine doğru aktı.
 Tarih: 20-04-2023 14:32:07
ÇINARDERE SEL OLDU  MURAT ŞAHİN’E AKTI
 
 
ÇINARDERE SEL OLDU 
MURAT ŞAHİN’E AKTI
 
Alpi Diş Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı MHP Milletvekili Adayı Murat Şahin’in çocukluk ve ilk gençlik yıllarının geçtiği Çınardere Mahallesinde geleneksel hale getirdiği sokak iftarına; çoluk çocuk – genç – yaşlı – kadın - erkek binlerce kişi katıldı. Mahallenin merkezinde yer alan Ayazma Caddesi doldu taştı. İnsan seli Murat Şahin’in yüreğine doğru aktı. 
 
Çınardereliler kendi içlerinden çıkan, büyüyen, yükselen, ekonomik olarak da imkanları genişleyen fakat mahallesini asla unutmayan Şahin’e büyük ilgi ve sevgi gösterdiler. Mahallenin gençlerinin Şahin’e destek için caddenin birçok noktasına pankartlar asması da dikkat çeken ayrıntılardan birisi oldu.
 
İftar programı kuran okunması ile başladı. Yemeklerin yenmesiyle birlikte, kurulan platformda kürsüye gelen Mahalle Muhtarı Mustafa Çelik konuşmasında; “ Alpi Diş Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı ve MHP Milletvekili Adayı Murat Şahin hepinizin tanıdığı ve bildiği gibi bizim mahallemizin çocuğu. Bu iftarın gerçekleştirilmesinde de tamamen onun katkısı var. O bizi ve mahallesini hiçbir zaman unutmadı. Yetiştiği büyüdüğü mahallenin insanlarına hep vefalı davrandı. Murat Şahin ile gurur duyuyoruz. Bu seçimlerde de ona sahip çıkacağız. İnşallah meclise göndereceğiz”  dedi. 
 
Daha sonra kürsüye gelen MHP İlçe Başkanı Yalçın Çolak da yaptığı coşkulu konuşmanın sonunda, mahallelilerden Murat Şahin’e destek için söz aldı. 
Diğer bir konuşmacı ise ‘MHP’nin Hilal’i Var’ sloganı ile Pendik kamuoyunun sevgi ve sempatisini kazanan MHP’nin kadın adayı Hilal Dilber oldu. Dilber de yaptığı konuşmada; ‘Ben de Murat abim gibi Çınardereliyim. Ve bununla gurur duyuyorum. Sizleri seviyorum. Desteğinizi bekliyoruz. Allaha emanet olun.’ dedi.
 
 
BEN ÇINARDERELİ SALİH ŞAHİN’İN OĞLU MURAT ŞAHİN
MHP Milletvekili Adayı Murat Şahin de kürsüye davet edilerek duygusal bir konuşma yaptı. Konuşmasına besmele çekerek başlayan Şahin; “Ben Çınardereli Salih Şahin’in oğlu Murat Şahin. Bu mahallede yetişip büyüdüm. Kendimi buraya sizlere ait hissediyorum. Birçoğunuzu yakından tanıyorum. Beraber yemişliğimiz, içmişliğimiz, paylaşmışlığımız var. Aramızda sıkı bir bağ mevcut. Partim beni seçilebilecek bir sıradan aday gösterdi. Herkesin oyunu ama Çınardereli kardeşlerimin özellikle desteklerini bekliyorum. Mecliste mahallemi, ilçemi ve şehrimi temsil etmek istiyorum” sözlerine yer verdi.  
 
İftar programından sonra mahalle sakinleri Şahin ile fotoğraf çektirdi ve sohbet ettiler.
  Bu haber 536 defa okunmuştur.   Editör: Halil Güler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Sağlık Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • HABER ARŞİVİ
    YUKARI