İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na İlçenin sorunlarını aktardı

Pendik İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan, yerel çalışmalara yönelik istişarelerde bulunmak üzere İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi.
 Tarih: 10-08-2023 12:26:46   Güncelleme: 10-08-2023 12:38:46
İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na İlçenin sorunlarını aktardı

İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Görüştü

Pendik  İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan, yerel çalışmalara yönelik istişarelerde bulunmak üzere İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmede, ortak çalışma konuları ele alındı.
İlçe Başkanı Turan'ın Pendik ile ilgili gündeme getirdiği konuları dikkatle dinleyen İBB Başkanı İmamoğlu, yereldeki çalışmalara yönelik daha fazla destek verileceğini dile getirdi.

Süleyman Turan'ın Pendik Belediye başkan aday adaylığı sürecinden de haberdar olan İmamoğlu, "hayırlı olsun" temennisinde bulunduktan sonra, ortak aday noktasında fikir geliştirmeye yönelik üst mercilerle yeni görüşmelerin yapılabileceğini ifade etti.

"Pendikspor ile özel olarak ilgileneceğim."

Görüşmede Pendikspor'un stadyum sıkıntısını da dile getiren İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan, yeni stadyum projesi için İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile detaylı bir istişare gerçekleştirdi. Konuyla ilgili bir ekip kurup; Pendik Belediye Başkanı, Pendikspor Futbol A.Ş. Kulüp Başkanı, Pendikspor Dernek Başkanı ile yeni çalışmaların ve görüşmelerin yapılabileceği gündeme geldi. İmamoğlu konuya ilişkin, "Pendikspor ile özel olarak ilgileneceğim." dedi. İlçe özelinde, İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan'ın konuyla ilgili inisiyatif almasını rica etti.

Metro ve üst geçit sorunları da dile getirildi.

Kaynarca üst geçit çalışmasının öne alınması ve metro çalışmalarının ilçede oluşturduğu rahatsızlığı da İmamoğlu'na ileten İYİ Partili Süleyman Turan, bu çalışmaların hızlandırılması için İBB başkanıyla mutabakata vardı.

Görüşmenin sonunda; ortak çalışmaları netleştirdikten sonra, yakın zamanda tekrar bir araya gelmek için söz birliğine varıldı.
 

  Bu haber 7556 defa okunmuştur.   Editör: Halil Güler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Siyaset Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • HABER ARŞİVİ
    YUKARI