PENDEF Başkanı Murat Çevik’den AK Parti İlçe Başkanı Özer Sarıkaya’ya “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Pendik Dernekler Federasyonu PENDEF Başkanı Murat Çevik ve yöneticileri AK Parti İlçe Başkanlığına atanan Özer Sarıkaya'ya "Hayırlı Olsun" ziyareti gerçekleştirdi.
 Tarih: 18-11-2023 21:49:04   Güncelleme: 18-11-2023 22:29:04
PENDEF Başkanı Murat Çevik’den AK Parti İlçe Başkanı Özer Sarıkaya’ya “Hayırlı Olsun” Ziyareti

PENDEF Başkanı Murat Çevik’den AK Parti İlçe Başkanı Özer Sarıkaya’ya “Hayırlı Olsun” Ziyareti

 
Pendik Dernekler Federasyonu PENDEF Başkanı Murat Çevik ve yöneticileri AK Parti İlçe Başkanlığına atanan Özer Sarıkaya'ya "Hayırlı Olsun"  ziyareti gerçekleştirdi.
 AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya, PENDEF Başkanı ve yöneticilerini  AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı'nda ağırladı.
 Pendik AK Parti ilçe başkanlığına "Hayırlı Olsun" ziyaretine gelen Pendef Başkanı Murak Çevik yaptığı selamlama konuşmasında  "PENDEF olarak 2 ay önce  AK Parti Pendik İlçe başkanlığına atanan  Özer Sarıkaya  başkanımıza " Hayırlı Olsun"  ziyaretine  geldik. Pendik Dernekler Federasyonu büyük bir kurum. Önümüzde  bir seçim var.  Pendik'te  52 ilin bir çok derneğini temsil eden başkanlarının yer  aldığı Pendef'in fikirlerini alacağını ve  seçim süresince meclis üyelikleri seçimlerinde  Pendef ile fikir alışverişinde bulunacağını umuyoruz" dedi.
PENDEF Derneği Onursal Başkanı, geçen dönem Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı ve İlçe siyasetinde kanaat önderlerinden olan Ramazan Öztürk bir konuşma yaptı ve siyasette Pendik'in nüfus yapısına hakim olan bir çok memlekete hitap eden PENDEF'in daha önceki dönemlerde fikren yakın olmasına rağmen parti içerisinde meclis üyelikleri adaylığı konusunda hakettiği tevazuyu görmediğini bu dönemde daha çok talepkar olacaklarını bildirdi. Konuşmaların ardından PENDEF yöneticisi olan memleket derneği başkanları tek tek kendini tanıttılar 
Pendik  AK Parti İlçe Başkanı Özer Sarıkaya'ya "Öncelikle hoşgeldiniz sefalar getirdiniz"  Aslen  Ordu'luyum mesleğim öğretmen'lik şimdi kendi ticari işletmelerimizde çalışıyoruz. Pendik'te meclis üyesi olduğunu ve takdirlerle Pendik İlçe Başkanlığına layık görüldüğünü söyledi. 45 gündür ilçe yönetim kurulu üyelerini hassasiyetle seçtiğini söyleyen Sarıkaya: "İlçe Yöneticilerini seçerken Pendik'te nüfüsu yoğun olan illerin temsilcilerini özellikle seçtiklerini, Pendik'te ilk 35'te olan ilin nüfus özellikle  Bunu meclis üyelerimizde de uygulayacağız. 1 oy bile önemli bizim anlayışımızda, Bir mıh bir nalı kurtarır, bir nal bir atı, bir at bir komutanı, bir komutan bir orduyu, bir ordu bir ülkeyi kurtarır." dedi
 
sondakika_gazetesi'in profil resmi
 
..... Sarıkaya: "Geçmişte Sinop'u 1 oyla kazandık, Yalova'yı 4 oyla kaybettik. Seçimin bir matematik olduğunu biliyorum. Dayanışma içinde fikirlerinize ve görüşlerinize değer veriyorum, oylarınıza talibim" dedi.
Konuşması alkışlarla kesilen ve tebrik edilen Özer Sarıkaya: "Meclis Üyesi başvurularımız 3 Aralık'a kadar devam ediyor, belediye başkanlığı aday adaylığı için 22 Kasıma kadar süre var. Başvurularınızı internet üzerinden Bekliyoruz sonrasında ilçeye gelip onaylatabilirsiniz" dedi.
Toplantının kapanış konuşmasını Pendef Başkanı Murat Çevik yaptı. Pendik Dernekler Federasyonun ilçede önemli bir kurum olduğunu, tüm partilere kapılarının açık olduğunu ama Ak Parti'ye daha yakın olduklarını bildirdi. Pendef Genel Başkanı Murat Çevik, Ak Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya'ya ziyaretin hatırası için çicek takdim etti ve toplu fotoğraf çekimi ile toplantı sona erdi.
 
Etiketler
  HABER GALERİ
  Bu haber 1312 defa okunmuştur.   Editör: Halil Güler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER İstanbul Haberleri
BİZİ TAKİP EDİN
  • HABER ARŞİVİ
    YUKARI