PESEM ile Pendik Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Başladı
Pendik Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezi (PESEM) ile Pendik Halk Eğitim Merkezi yıl sonu sergisi Pendik Sahil Meydanı'nda başladı. Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Ahmet Cin “PESEM’i yeteneği olan insanların desteklenmesi için kurduk. Bu noktada elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz. “diyerek tüm sanatseverleri sergiye davet etti.