S. Tarık Balyalı Bu Akşam Yunus Emre Kültür Merkezi'nde Projelerini Anlatıyor
CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Tarık Balyalı, 27 Şubat ( bu akşam) Salı günü saat 19.30’da Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde projelerini açıklayacak.
S. Tarık Balyalı Bu Akşam Yunus Emre Kültür Merkezi'nde Projelerini Anlatıyor
CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Tarık Balyalı, 27 Şubat ( bu akşam) Salı günü saat 19.30’da Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde projelerini açıklayacak.